
Сальник коленвала передній ВАЗ-2101 (малий) (40х56х7) (12011455B) (Corteco)
128 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00071369
- +380 (66) 321-74-79Менеджер
Сальник коленвала передній ВАЗ-2101 (малий) (40х56х7)
Характеристики 


Застосування на моделях автомобілів: ВАЗ 2101,ВАЗ 2102,ВАЗ 2103,ВАЗ 2104,ВАЗ 2105,ВАЗ 2106,ВАЗ 2107
Каталожний номер: 12011455B
Виробник: Corteco
Купить Сальник коленвала передній ВАЗ-2101 (малий) (40х56х7) (12011455B) (Corteco)
Замовляйте товар через кошик або отримуйте консультацію по товару, через чат з продавцем або месенджер. Вкажіть Код товара: 00-00071369 або Каталожний номер: 12011455B
Доставка і Оплата 


Безпечна покупка: оплата карткою під час оформлення замовлення. Якщо товар вам не підійшов, гроші повернуться на вашу картку.
Передоплата: Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії - ви економите на доставці товару без сплати комісії за переказ грошей
Оплата при отриманні: Оплата товару на пошті, додатково ви оплачуєте комісію за переказ грошей. (Негабаритні товари, скляні, пластикові деталі по частковій передоплаті)
Безготівковий розрахунок: Оплата на безготівковий рахунок компанії. Виставляємо рахунок на товар і надаємо пакет документів.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Доставка платна - згідно з тарифами перевізника.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Безкоштовна доставка ( умови в розділі доставка і оплата)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12011455B |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Daf, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, BMW, Isuzu, Fiat, Ford, Seat, Mercedes-Benz, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, 66, 7-Series, 124, 131, X 1/9, Heckflosse, Escort, 1502-2002, T1, 164, 405, 929, Alfasud, 242, Regata, Gemini, Ritmo, 155, 2104, 2105, 2106, Granada, 2107, Spider, S-Class, Argenta, Mondeo, Ronda, 25, /8 (W114/W115), 132, Fiorino, 128, Arna, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
- Ціна: 128 ₴

