
Сальник коробки передач ВАЗ 2113 2114 2115 штока вибору передач 16х30х7 (12010803B) (CORTECO)
382 ₴
- В наявності
- Код: BG393911
- +380 (66) 321-74-79Менеджер
Сальник коробки передач ВАЗ 2113 2114 2115 штока вибору передач 16х30х7
Характеристики 


Застосування на моделях автомобілів: ВАЗ 2113,ВАЗ 2114,ВАЗ 2115,ВАЗ 2108,ВАЗ 2109,ВАЗ 21099
Каталожний номер: 12010803B
Виробник: CORTECO
Купить Сальник коробки передач ВАЗ 2113 2114 2115 штока вибору передач 16х30х7 (12010803B) (CORTECO)
Замовляйте товар через кошик або отримуйте консультацію по товару, через чат з продавцем або месенджер. Вкажіть Код товара: BBG393911 або Каталожний номер: 12010803B
Доставка і Оплата 


Безпечна покупка: оплата карткою під час оформлення замовлення. Якщо товар вам не підійшов, гроші повернуться на вашу картку.
Передоплата: Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії - ви економите на доставці товару без сплати комісії за переказ грошей
Оплата при отриманні: Оплата товару на пошті, додатково ви оплачуєте комісію за переказ грошей. (Негабаритні товари, скляні, пластикові деталі по частковій передоплаті)
Безготівковий розрахунок: Оплата на безготівковий рахунок компанії. Виставляємо рахунок на товар і надаємо пакет документів.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Доставка платна - згідно з тарифами перевізника.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Безкоштовна доставка ( умови в розділі доставка і оплата)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12010803B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
- Ціна: 382 ₴
