
Сальник клапана ВАЗ 2110, 2111, 2112 16V оригінал 16 штук (701.289) (ELRING)
416 ₴/комплект
- В наявності
- Код: BG9098
- +380 (66) 321-74-79Менеджер
Сальник клапана ВАЗ 2110, 2111, 2112 16V оригінал 16 штук
Характеристики 


Застосування на моделях автомобілів: ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112
Каталожний номер: 701.289
Виробник: ELRING
Купить Сальник клапана ВАЗ 2110, 2111, 2112 16V оригінал 16 штук (701.289) (ELRING)
Замовляйте товар через кошик або отримуйте консультацію по товару, через чат з продавцем або месенджер. Вкажіть Код товара: BBG9098 або Каталожний номер: 701.289
Доставка і Оплата 


Безпечна покупка: оплата карткою під час оформлення замовлення. Якщо товар вам не підійшов, гроші повернуться на вашу картку.
Передоплата: Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії - ви економите на доставці товару без сплати комісії за переказ грошей
Оплата при отриманні: Оплата товару на пошті, додатково ви оплачуєте комісію за переказ грошей. (Негабаритні товари, скляні, пластикові деталі по частковій передоплаті)
Безготівковий розрахунок: Оплата на безготівковий рахунок компанії. Виставляємо рахунок на товар і надаємо пакет документів.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Доставка платна - згідно з тарифами перевізника.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Безкоштовна доставка ( умови в розділі доставка і оплата)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 701.289 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Bora, Boxer, Brava, Bravo, 928, BX, Xsara, Z3, Espace, Caddy, ZX, V-Class, Felicia, Biturbo, Golf, 959, GT, Ronda, Quattro, Shamal, Fiorino, Ibiza, Z1, 156, 33, 968, 100, Priora, Jetta, 106, Jumper, 228, Kangoo, 130, A 112, Laguna, Lancer, 164, Logan, 19, Lupo, M1, 206, 21, 145, 146, 155, Megane, Spider, Dedra, Micra, 25, New Beetle, 3, 306, Octavia, Palio, Partner, Passat, Polo, Punto, Yugo, Sport Spider, 405, 127P, Rapid, Roomster, Xantia, XM, 100 / Metro, Safrane, Sandero, Scirocco, Scorpio, 6, 605, 7-Series, 740, 80, Superb, 9-3, 9000, 940, Thema, Tipo, Toledo, A3, A4, A6, A8, Transporter, Clio, Alhambra, Uno, Cordoba, Corrado, Coupe, Croma, Vivaro, Berlingo, Delta |
| Внутрішній діаметр | 9.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 13.2 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
- Ціна: 416 ₴/комплект
