
Сальник клапана ВАЗ 2110, 2111, 2112 16V (19030310) (CORTECO)
443 ₴/комплект
- В наявності
- Код: BG26826
- +380 (66) 321-74-79Менеджер
Сальник клапана ВАЗ 2110, 2111, 2112 16V
Характеристики 


Застосування на моделях автомобілів: ВАЗ 2110, ВАЗ 2111, ВАЗ 2112
Каталожний номер: 19030310
Виробник: CORTECO
Купить Сальник клапана ВАЗ 2110, 2111, 2112 16V (19030310) (CORTECO)
Замовляйте товар через кошик або отримуйте консультацію по товару, через чат з продавцем або месенджер. Вкажіть Код товара: BBG26826 або Каталожний номер: 19030310
Доставка і Оплата 


Безпечна покупка: оплата карткою під час оформлення замовлення. Якщо товар вам не підійшов, гроші повернуться на вашу картку.
Передоплата: Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії - ви економите на доставці товару без сплати комісії за переказ грошей
Оплата при отриманні: Оплата товару на пошті, додатково ви оплачуєте комісію за переказ грошей. (Негабаритні товари, скляні, пластикові деталі по частковій передоплаті)
Безготівковий розрахунок: Оплата на безготівковий рахунок компанії. Виставляємо рахунок на товар і надаємо пакет документів.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Доставка платна - згідно з тарифами перевізника.
Відправка на відділення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Безкоштовна доставка ( умови в розділі доставка і оплата)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19030310 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, 33, Brava, 3, Bravo, 928, 306, Jetta, XJ, 112, BX, 110, 7-Series, Palio, Stilo, Passat, 740, Escort, 960, Laguna, ZX, Punto, 9000, 405, 111, Sport Spider, Quattroporte, 940, Thema, 19, Tipo, 145, 146, 155, Clio, Megane, Dedra, Spider, Xantia, GT, Coupe, Croma, Shamal, Z1, Delta, 6, Sierra |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
- Ціна: 443 ₴/комплект
